MENÜ

Ön Düzen Tamir Bakım

Genel Bakım Nedir?

Alanında uzman kadrosu ile yıllardır oto tamir sektöründe hizmet veren firmamız sizlere ve araçlarınıza en iyi,kaliteli ve kusursuz hizmeti sunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Sizler de aracınıza önem veriyorsanız bu alanda işinde uzman ve kaliteli olan
Maxi Garaj Quality Service tercih edebilirsiniz.

Ön Düzen Tamir Bakım

Araçların yolda düzgün bir biçimde ilerlemesi can ve mal güvenliğiniz için büyük önem taşımaktadır. Aracın düzgün ilerleyebilmesi için de belirli mekanik akşamların ve parçaların, birbiri ile uyumlu ve düzgün çalışması gerekir. Araç direksiyonu ile yapılan yönlendirmeler ve tekerleklerin verdiği tepki aynı olmalıdır. Eğer direksiyon komutunuz ile tekerlekler doğru orantılı çalışmaz ise bu ön mekanik aksamda bir sorun olduğunu gösterir. Araç öz düzen ve ön mekanik aksamları dahilinde oluşan bu sorunun çözülmesi güvenliğiniz için büyük önem arz etmektedir.

Genellikle ön tekerlerde meydana gelen vuruntu ve normalinden fazla sarsıntı oluşması gibi durumlarda aracın ön mekanik aksamında bir sorun olduğunu anlayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda araç ön düzen arızası ile ilgili tamirin yapılması için aracınızı bir servise götürmeniz gerekir. Aracınızın ön düzen ve ön mekanik aksamı bilgisayarlı ekipmanlar ile kontrol edilerek arıza tespiti yapılır ve gerekli işlemler başlatılır.